Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1579
Stary 22.12.2021, 10:09
Właśnie...

Dlatego mam nadzieję, że wreszcie zacznie się poważne myślenie i działanie w temacie poprawy poziomu sportowego JUŻ TERAZ, a nie za ileś tam sezonów. Bo to wstyd żebyśmy kolejne lata męczyli się w ogonie tabeli. Jak już wcześniej pisałem moim zdaniem kasa nie jest tutaj najistotniejsza...

skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Tylko o tym, ze 3 pasjonatow i fanow Wisly bylo gotowych tyle zaplacic, zeby klub mial hajs na transfery tej zimy. Nic wiecej.
Nikt nie da takich pieniedzy za akcje Wisly, kto podchodzi do tego czysto biznesowo.
Mam wrażenie, że nie tylko, klub zaczyna być coś warty, może nie aż 48 000 000 ale cokolwiek .
Ostatnio edytowane przez Drozd : 22.12.2021 o godz. 10:15.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując