Drozd napisał(a):

|
Chodzi pewnie o to, że kolejna publiczna emisja akcji mogłaby się nie udać, a tak trochę grosza wpadło. Ciekawe jest to, że Trio parę lat temu zrzucając się po bańce weszło w posiadanie 100% akcji. Teraz 12% akcji kosztuje 4.8 bańki. O czym to świadczy?
|
Swiadczy o tym ze wychodzimy na prosta i najgorsze jest za nami jezeli to co JK pisze na TT jest wiarygodne, a mysle ze jest. Tez warto przypomniec ze gdy trio wchodzilo dlugu bylo 40 mln a teraz jest 13 mln tak wiec wartosc spolki sporo poszla do gory. Dla porownania czytalem ze Legia obecnie ma okolo 170 mln dlugu, co wydaje sie wrecz kosmiczne na tle naszej sytuacji.