Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88292
Stary 21.12.2021, 23:37
moze "lekarstwem" na tych naszych dwoch napadziorow ( ktorych miala nam zazdroscic cala liga) bylaby proba zagrania klasycznym 4-4-2 ? skoro w pojedynke sa tak dramatycznie slabi i bezproduktywni - to moze we 2 cos by wymyslili w ataku ? ...klasyczne 4-4-2 z jednym def pom i jednym ofen pomocnikiem ( niestety Skvarka bo konkurencji nie ma zadnej na ta pozycje )
Odpowiedz cytując