moze "lekarstwem" na tych naszych dwoch napadziorow ( ktorych miala nam zazdroscic cala liga) bylaby proba zagrania klasycznym 4-4-2

? skoro w pojedynke sa tak dramatycznie slabi i bezproduktywni - to moze we 2 cos by wymyslili w ataku

? ...klasyczne 4-4-2 z jednym def pom i jednym ofen pomocnikiem ( niestety Skvarka bo konkurencji nie ma zadnej na ta pozycje )