Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88291
Stary 21.12.2021, 23:03
A ten jak zwykle przydrozdził xD Napastników się rozlicza z bramek, bo one dają punkty, a nie z wrażeń estetycznych. Umiejętność zastawienia się, zagrania z klepy jest fajna, ale jest to tylko bonus, coś jak świetne operowanie piłką przez stopera. Nie ma większego znaczenia, jeśli stoper nie umie grać głową i słabo broni.
Odpowiedz cytując