|
A ten jak zwykle przydrozdził xD Napastników się rozlicza z bramek, bo one dają punkty, a nie z wrażeń estetycznych. Umiejętność zastawienia się, zagrania z klepy jest fajna, ale jest to tylko bonus, coś jak świetne operowanie piłką przez stopera. Nie ma większego znaczenia, jeśli stoper nie umie grać głową i słabo broni.
|