Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1575
Stary 21.12.2021, 22:39
Tylko o tym, ze 3 pasjonatow i fanow Wisly bylo gotowych tyle zaplacic, zeby klub mial hajs na transfery tej zimy. Nic wiecej.
Nikt nie da takich pieniedzy za akcje Wisly, kto podchodzi do tego czysto biznesowo.
Odpowiedz cytując