Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline
#
15162
21.12.2021, 20:23
skarabeus
napisał(a):
A ja wam mowie, ze wroci do Wisly. Teraz jest na to idealny moment. Na warunkach Wisly tym razem
Jakis tam talent jednak ma. Cos tam potrafi. Nie bedzie gorszy niz FBF czy Kliment.
Ja sobie marze ze obaj odejda, przyjdzie jakosciowy napastnik plus Buksa na lawke i dobre zmiany
A co, swieta ida i trzeba sobie cos wyzyczyc
Pytanie czy on się choć trochę tam rozwinął niegrając, bo jeżeli nie to pewnie lepiej byłoby zacząć od wypożyczenia do pierwszej ligi.
Nie jestem złośliwy, powiniem był trafić tam rok temu na jeden sezon. Wybrał kasę za podpis zamiast rozwoju.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
wolfy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wolfy
Znajdź inne posty napisane przez wolfy