Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15161
Stary 21.12.2021, 20:08
A ja wam mowie, ze wroci do Wisly. Teraz jest na to idealny moment. Na warunkach Wisly tym razem
Jakis tam talent jednak ma. Cos tam potrafi. Nie bedzie gorszy niz FBF czy Kliment.



Ja sobie marze ze obaj odejda, przyjdzie jakosciowy napastnik plus Buksa na lawke i dobre zmiany
A co, swieta ida i trzeba sobie cos wyzyczyc
Odpowiedz cytując