Jagul napisał(a):

Z opisu to jakby Kliment
|
Bo tak się sprowadza napastników za darmo: w nadziei że zacznie strzelać, bo jakby ostatnio regularnie zdobywał gole to by był poza zasięgiem.
Niektórzy się pultali że wyśmiano tutaj Śpiączkę, tylko po co nam on wtedy jak zaczął strzelać dopiero teraz?