Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

|
faktycznie o czyms takim powinno być głośno , gdzie ten cały miga co tak nam tu pieknie pisał o joergu loeserze ?
|
Przecież to samo masz na głównej stronie klubu
Z punktu widzenia kibiców nic się nie zmieniło. Akcje kupili zagorzali fani Wisły którzy w dodatku nie mają ochoty na rządzenie.
Przykładowo Kwiecień by na to nie poszedł. Bez władzy nie kupiłby 3% akcji klubu