Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1573
Stary 21.12.2021, 19:57
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
faktycznie o czyms takim powinno być głośno , gdzie ten cały miga co tak nam tu pieknie pisał o joergu loeserze ?
Przecież to samo masz na głównej stronie klubu

Z punktu widzenia kibiców nic się nie zmieniło. Akcje kupili zagorzali fani Wisły którzy w dodatku nie mają ochoty na rządzenie.

Przykładowo Kwiecień by na to nie poszedł. Bez władzy nie kupiłby 3% akcji klubu
Odpowiedz cytując