|
Jeśli rzeczywiście go opchną gdzieś (oddadzą), to na 99% będzie to Legia lub Amica. I tam pewnie zacznie grać i strzelać. Mało tego - jeśli jest jak piszą na tym portalu, to przedstawiciele Legii i Amici by byli głupi, gdyby o niego nie pytali.
Cała nadzieja w starym Buksie, że niczego się nie nauczył i będzie na siłę Olkowi szukał klubu poza Polską.
|