pepe72 napisał(a):

|
Zbymak obstawia 5 transferów. Szwed to pierwszy transfer.
|
Zbymak gówno wie, pisze takimi ogólnikami że każdy mógłby tak pisać.
Jawor z Interii przyznał że rozmawiał z kimś z Wisły i powiedzieli mu o 4-5 transferach. Bardziej już jemu wierzę (choćby dlatego że to nie anonim).
Na większą rewolucję zresztą nas nie stać. Nie przy kontraktach Sadloka, Mehremicia, Savicia - wszyscy z top 3 kontraktami w drużynie, o wątpliwej przydatności w tej rundzie.