Levis88 napisał(a):

@pepe72 wrzucał analizę z tt.
Miłej zabawy.
|
Wrzuciłem ten cytat:
pepe72 napisał(a):

|
Zawodnik regularnie grający w lepszej lidze powinien wyróżniać się w słabszej lidze i na to by wskazywały ratingi @AiAbacus - Ring zapowiada się na czołowego lewego obrońcę Ekstraklasy, lepszego od Hanouska.
|
Z tym moim komentarzem:
pepe72 napisał(a):

Jeśli w/w opinia się sprawdzi to znaczy, że dyrektor sportowy działa poprawnie z trenerem.
|
Karherop napisał(a):

Moze ktoś (masochista) zrobi analizę przy ilu bramkach straconych maczach Hanousek, ale ja widzę u niego:
- lekceważenie przeciwników, odpuszczanie krycia, brak odpowiedniej inteligencji boiskowej
-dopuszczanie do niezliczonej ilości dośrodkowań
W ataku wrzutka i tyle. Kilka z nich wyszło, ale czym jest te kilka udanych wrzutek na rundę? Zero wychodzenia na obieg, współpracy ze skrzydłowym, schodzenia do środka.
Nie wiem czy są słabiej obsadzone pozycję, bo osobiście LO jest dla mnie w top 5 pozycji do wzmocnienia.
Kolej na pozycję 6/8, 10, 9 i może skrzydło (jak odejdzie Yeboah)?
|
Zbymak obstawia 5 transferów. Szwed to pierwszy transfer.