Wyświetl pojedynczy post
adas123
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88271
Stary 20.12.2021, 22:19
A jak ktoś już wywołał Mehremica, to ja jestem fanem tego że on nie gra, 90% jego interwencji i sposobu grania powodowała u mnie skoki ciśnienia, był jakiś mecz że miał już żółtą a poszedł wślizgiem na zasadzie albo się udo albo nie udo. Nie żeby Sadlok był lepszy, bo jest nowym Boguskim, po tym jak Bogusia już nie ma, ale gości typu Mehremic trzeba gonić od razu a najlepiej nie kupować, pastuch na sarny jest mniej elektryczny niż on. A ten nowy LO to tak jak ktoś pisał, nie takich piłkarzy liga wypluwała, nie tacy zostawali gwiazdami.
Odpowiedz cytując