Levis88 napisał(a):

No właśnie takich mamy ściągać. Tylko po co pompować od pierwszego dnia balon? Przychodzi zwykły typ do 13 drużyny w eklapie a tu już został okrzyknięty topowym obrońcą ligi 
Jak by był taki zajebisty to jest kilka zespołów przed nami, do których mógłby iść.
Ja tym razem nie dam się nabrać. Pamiętam transfery wielkich piłkarzy z wielkich szkółek czy topowych klubów jak Savic, Beciraj, Perez czy Kliment.
|
Pokaż jeden wpis który już z niego robi topowego obrońcę ligi.
Więcej tu widzę głosów zainteresowania co prezentuje dany zawodnik.