Levis88 napisał(a):

|
No właśnie takich mamy ściągać. Tylko po co pompować od pierwszego dnia balon?
|
Ale gdzie jest ten balon pompowany? Bo ja nie widzę. Wszyscy mówią że po to jest ściągany by była większa rywalizacja na tej pozycji i że to jak na nasze warunki całkiem ciekawy transfer. Nikt się tutaj nowego Cafu nie spodziewa.