|
Pomyślmy jednak, że jak do tej pory mamy tylko jednego lewego obrońcę (Wachowiaka i Sadloka nie należy liczyć, a Adi nie pasuje do stylu gry),
Jeśli Ring choćby w jednym elemencie okaże się lepiej pasujący do tego, co chcą stworzyć trio i Gula to jesteśmy o krok do przodu.
Jeśli nie, to do czasu zakończenia wypożyczenia Hanouska mamy solidnego (mam nadzieję) konkurenta na pozycję, co sprzyja rozwojowi, zaangażowaniu i lepszej grze.
Może obdarzyć ruchy transferowe dyrektora sportowego z wizją trenera i trio odrobiną zaufania?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|