Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88263
Stary 20.12.2021, 20:48
Pomyślmy jednak, że jak do tej pory mamy tylko jednego lewego obrońcę (Wachowiaka i Sadloka nie należy liczyć, a Adi nie pasuje do stylu gry),
Jeśli Ring choćby w jednym elemencie okaże się lepiej pasujący do tego, co chcą stworzyć trio i Gula to jesteśmy o krok do przodu.
Jeśli nie, to do czasu zakończenia wypożyczenia Hanouska mamy solidnego (mam nadzieję) konkurenta na pozycję, co sprzyja rozwojowi, zaangażowaniu i lepszej grze.
Może obdarzyć ruchy transferowe dyrektora sportowego z wizją trenera i trio odrobiną zaufania?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując