Mixu napisał(a):

Kogo my mamy ściągać jeśli nie takich piłkarzy jak Ring? Solidnych graczy z lepszej ligi niż nasza? Pamiętając że cały czas toniemy w długach?
Piłkarzy z Bundesligi?
|
No właśnie takich mamy ściągać. Tylko po co pompować od pierwszego dnia balon? Przychodzi zwykły typ do 13 drużyny w eklapie a tu już został okrzyknięty topowym obrońcą ligi

Jak by był taki zajebisty to jest kilka zespołów przed nami, do których mógłby iść.
Ja tym razem nie dam się nabrać. Pamiętam transfery wielkich piłkarzy z wielkich szkółek czy topowych klubów jak Savic, Beciraj, Perez czy Kliment.