Wyświetl pojedynczy post
Levis88
Senior Member
 
Od: 02.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88262
Stary 20.12.2021, 19:57
Mixu napisał(a):Wyświetl post
Kogo my mamy ściągać jeśli nie takich piłkarzy jak Ring? Solidnych graczy z lepszej ligi niż nasza? Pamiętając że cały czas toniemy w długach?

Piłkarzy z Bundesligi?
No właśnie takich mamy ściągać. Tylko po co pompować od pierwszego dnia balon? Przychodzi zwykły typ do 13 drużyny w eklapie a tu już został okrzyknięty topowym obrońcą ligi
Jak by był taki zajebisty to jest kilka zespołów przed nami, do których mógłby iść.
Ja tym razem nie dam się nabrać. Pamiętam transfery wielkich piłkarzy z wielkich szkółek czy topowych klubów jak Savic, Beciraj, Perez czy Kliment.
Odpowiedz cytując