|
Zgadzam się. Np. taki Lewandowski u nas nie dałby rady. Jest za słaby. W Bayernie wszyscy na niego grają. Nam potrzeba napastników, którzy pociągną grę, rozegrają, kiwną, jak trzeba, to i wrócą się do obrony, elastycznie przełączających się między obroną, a kontrą oraz kontrą a atakiem pozycyjnym. Z tej perspektywy czas trio w klubie to czas zmarnowany, nie ściągnęliśmy żadnego takiego piłkarza.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|