MMTS napisał(a):

Messi odpada. Ma słabą prawą nogę. To już mamy Yeboaha. 
Aż strach pomyśleć co będzie, jak okienko rozkręci się na dobre.
|
Jeśli faktycznie pójdziemy w jakość, a nie ilość to 4-5 transferów i po robocie
Przy czym nie sądzę żeby się "plotki" przedostawały wcześniej niż max 1-2 dni przed finalizacja. Mamy na tyle niską pozycję negocjacyjną, że trzeba szczelnie trzymać nazwiska potencjalnych kandydatów.