Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 20.12.2021, 15:36
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
Twoja estymacja wg której jesteśmy bezpieczni zakłada że wszystkie drużyny utrzymają średnią , co raczej nie jest możliwe nasza ekstraklasa zna rózne historie rycerzy wiosny itp

więc pytanie które należysobiue zadać , to czy drużyny z dołu tabeli będą punktować lepiej , gorzej , czy tak samo jak obecnie

jestem przekonany że Legia bedzie punktować lepiej , natomiast w TBB z tego co widziałem w meczu z nami , lepiej już raczej nie będzie

kluczowa sprawa jak my się w tym wszystkim odnajdziemy
To jest właśnie magia statystyk Stronę wcześniej masz wykres jak się zmieniała nasza średnia w czasie więc mam tego świadomość. Patrząc na staty kacpaw91 to szansa na utrzymanie się jest dość wysoka.
A co do samej wiosny to mam nadzieję, że to Wisła będzie RW.

Przy naszym maxie 66 mamy statystyczne szanse na 3 miejsce
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując