Heero napisał(a):

|
W meczu z Radomiakiem Majchrowicz wyciągnął główkę Klimenta z 5. metrów, a potem obrońcy wybijali z linii strzał Hugiego.
|
Młody z Rakowa wyciągnął strzał Klimenta (mogło być 3-1 i po meczu).
Do tego piękna parada Dobrynina w meczu z Zagłębiem (przy stanie 1-0 dla nas).
Alomerovic z Lechii to wyciągnął co najmniej 3 setki Gruszkowskiego, Plewki i Skvarki.
No nikt mi nie powie że Wisła dziadowala, ale z kolei TBB to grał super piłkę i miał tylko pecha że nie miał więcej punktów.
I jeden remis z nami na początku sezonu o niczym nie świadczy.