Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88249
Stary 20.12.2021, 10:47
Levis88 napisał(a):Wyświetl post
Elegancko. Pompujcie dalej balonik.
Wymaganie żeby przyszedł gość lepszy od Hanouska jest pompowaniem balonika? Po zapowiedziach że szukamy wzmocnień kadry, a nie uzupełnień chce trzymać włodarzy klubu za słowo.

Na dzisiaj to takiego Abramowicza bralibysmy z pocałowaniem ręki.

Na pewno to pierwszy transfer pod którym Pasieczny podpisuje się w 100% i to może być pierwszy test na ile jego "programy" i nos są "coś" warte.
Jak on to lubi mówić, to "papierek lakmusowy" jego pracy

Osobiście mocno wyczekuje pierwszych informacji o odejściach z klubu, bo jest to mocno powiązane z tym kto może do nas przyjść.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 20.12.2021 o godz. 10:49.
Odpowiedz cytując