Levis88 napisał(a):

|
Elegancko. Pompujcie dalej balonik.
|
Wymaganie żeby przyszedł gość lepszy od Hanouska jest pompowaniem balonika? Po zapowiedziach że szukamy wzmocnień kadry, a nie uzupełnień chce trzymać włodarzy klubu za słowo.
Na dzisiaj to takiego Abramowicza bralibysmy z pocałowaniem ręki.
Na pewno to pierwszy transfer pod którym Pasieczny podpisuje się w 100% i to może być pierwszy test na ile jego "programy" i nos są "coś" warte.
Jak on to lubi mówić, to "papierek lakmusowy" jego pracy
Osobiście mocno wyczekuje pierwszych informacji o odejściach z klubu, bo jest to mocno powiązane z tym kto może do nas przyjść.