Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88248
Stary 20.12.2021, 10:14
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Tu jest kilka rzeczy o Sebastianie Ringu:
https://twitter.com/fid8/status/1472507463148711941

Obrazki i tabele pod linkiem.

"Dwa słowa o Sebastianie Ringu. na początek - Szwecja to świetny kierunek, mocna i tania liga, idealna do wzmocnień zimowych, bo tam kontrakty często kończą się w grudniu. Kalmar wg soccer-rating byłby 3-4 siłą Ekstraklasy. Zawodnik regularnie grający w lepszej lidze powinien wyróżniać się w słabszej lidze i na to by wskazywały ratingi @AiAbacus - Ring zapowiada się na czołowego lewego obrońcę Ekstraklasy, lepszego od Hanouska.
Player traits wyglądają dobrze, z wyjątkiem skuteczności wślizgów. Poza tym nie do końca "stays on feet" zgadza się z surowymi statsami, może Abacus inaczej to liczy. Btw. ciekawe, że wg WyScout boczni obrońcy u Guli nie zaliczają wślizgów - jeśli to nie błąd to się chwali.
Pod względem stylu gry (analizując na szybko) Ring to zawodnik stworzony do zespołu Guli. Patrzę tu głównie na podania - Kalmar notował ich ponad 500 w meczu. Co ciekawe, Ring stosunkowo mało centruje (rzadziej niż boczni obrońcy u Guli), ale ma niezłą celność dośrodkowań."

Jeśli w/w opinia się sprawdzi to znaczy, że dyrektor sportowy działa poprawnie z trenerem.
Jaki cudowny gracz do nas przyszedł! Lepszy od Hanouska! No to teraz miejsce pucharowe mamy jak w banku! CV prawie tak dobre jak Kliment...

A nie, czekaj.



Jednak poczekam aż zagra przynajmniej kilka meczy z oceną. Od dłuższego czasu jak przychodzi do nas koleś z OK CV to zastanawiam się jakie są ukryte wady. Napalanie się jest mocno niewskazane, podobnie jak skreślanie za ogórkowe CV. W tej lidze wielu ogórów na papierze rozdawało karty w prawdziwych meczach.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 20.12.2021 o godz. 10:22.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując