|
Mam mieszane odczucia bo już goście z lepszym CV przychodzili a grali liche, a ci anonimowi prezentowali się bardzo dobrze. Ciężko opisać czy transfer na +, ale jeśli Pasieczny go obserwował i oglądali go pod kątem transferu i ewentualnego wzmocnienia pod oczekiwania trenera to dobrze że dyrektor ma nic porozumienia a trenerem. Widać też jakąś logikę w działaniu, tzn. jest dziura w lewej obronie, ściągamy LO pod pasujący styl gry, a młody Wachowiak na wypożyczenie żeby zebrać ligowy szlif
|