Wyświetl pojedynczy post
Arek95
Senior Member
 
 
Od: 07.2017
Skąd: Gród Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88247
Stary 20.12.2021, 09:47
Mam mieszane odczucia bo już goście z lepszym CV przychodzili a grali liche, a ci anonimowi prezentowali się bardzo dobrze. Ciężko opisać czy transfer na +, ale jeśli Pasieczny go obserwował i oglądali go pod kątem transferu i ewentualnego wzmocnienia pod oczekiwania trenera to dobrze że dyrektor ma nic porozumienia a trenerem. Widać też jakąś logikę w działaniu, tzn. jest dziura w lewej obronie, ściągamy LO pod pasujący styl gry, a młody Wachowiak na wypożyczenie żeby zebrać ligowy szlif
Odpowiedz cytując