Tu jest kilka rzeczy o Sebastianie Ringu:
https://twitter.com/fid8/status/1472507463148711941
Obrazki i tabele pod linkiem.
"Dwa słowa o Sebastianie Ringu. na początek - Szwecja to świetny kierunek, mocna i tania liga, idealna do wzmocnień zimowych, bo tam kontrakty często kończą się w grudniu. Kalmar wg soccer-rating byłby 3-4 siłą Ekstraklasy. Zawodnik regularnie grający w lepszej lidze powinien wyróżniać się w słabszej lidze i na to by wskazywały ratingi @AiAbacus - Ring zapowiada się na czołowego lewego obrońcę Ekstraklasy, lepszego od Hanouska.
Player traits wyglądają dobrze, z wyjątkiem skuteczności wślizgów. Poza tym nie do końca "stays on feet" zgadza się z surowymi statsami, może Abacus inaczej to liczy. Btw. ciekawe, że wg WyScout boczni obrońcy u Guli nie zaliczają wślizgów - jeśli to nie błąd to się chwali.
Pod względem stylu gry (analizując na szybko) Ring to zawodnik stworzony do zespołu Guli. Patrzę tu głównie na podania - Kalmar notował ich ponad 500 w meczu. Co ciekawe, Ring stosunkowo mało centruje (rzadziej niż boczni obrońcy u Guli), ale ma niezłą celność dośrodkowań."
Jeśli w/w opinia się sprawdzi to znaczy, że dyrektor sportowy działa poprawnie z trenerem.
