wolfy napisał(a):

Co rok ta sama gadka. Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka...
Gramy jedno wielkie gówno, a nasza ofensywa to kiepski żart. Dlatego mamy mało punktów.
|
To Ty zacząłeś, że "BBT grało lepiej niż punktowało".
Ja tylko dodałem, że my też.
Zgadzam się jednak, że nasza ofensywa to żart, ale gramy z każdym meczem coraz mniejsze gówno.