pepe72 napisał(a):

Nosz k.... BBT miał Murinho i zwolnił, i dlatego wygraliśmy.
Rozumiem frustrację po dennej rundzie jesiennej ale bez przesady!
|
To nie frustracja, tylko chłodne spojrzenie. BBT grało lepiej niż punktowało - radzę sobie odświeżyć nasz pierwszy mecz, to my wtedy przyfarciliśmy wywalczając remis. Raczej Ty założyłeś sobie że dzieli nas przepaść do reszty "walczących o spadek" - ale na czym to opierasz? Bo chyba nie na grze i wynikach.