Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#882
Stary 19.12.2021, 18:36
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Nosz k.... BBT miał Murinho i zwolnił, i dlatego wygraliśmy.
Rozumiem frustrację po dennej rundzie jesiennej ale bez przesady!
To nie frustracja, tylko chłodne spojrzenie. BBT grało lepiej niż punktowało - radzę sobie odświeżyć nasz pierwszy mecz, to my wtedy przyfarciliśmy wywalczając remis. Raczej Ty założyłeś sobie że dzieli nas przepaść do reszty "walczących o spadek" - ale na czym to opierasz? Bo chyba nie na grze i wynikach.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując