Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#881
Stary 19.12.2021, 17:51
wolfy napisał(a):Wyświetl post
No nie wiem. Gdyby w Termalice nie zwolnili trenera i zastąpili go trenerem bramkarzy (wtf?) nie ma pewności czy byłyby punkty.
Gula to marny trener IMO mający do dyspozycji marny materiał piłkarski. Jak nie mamy farta w meczu to dostajemy w czapę.

Gramy źle w obronie i tragicznie w ofensywie. Nawet z Termaliką, gdzie strzeliliśmy trójkę nie można powiedzieć że akcje się kleiły. Aschraf oddał strzał kolejki (chyba), Yeboah walnął w środek bramki i Loska puścił, Skvarka dobił po ręce bramkarza. No i fajnie, ale to nie jest tak że była jakakolwiek jakościowa różnica z resztą gównianych meczy. Większe zaangażowanie, fart i podłamany rywal.
Nosz k.... BBT miał Murinho i zwolnił, i dlatego wygraliśmy.
Rozumiem frustrację po dennej rundzie jesiennej ale bez przesady!
Statystyki Wisły na wykresach: https://canva.link/yvdnxcdu2c27ql1

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując