Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

|
czyli to przypadek , że od kilku lat pytozy , zawsze pokonujemy mocniejszych sportowo żydów ?
|
Jak ktoś oglądał cały mecz z Cracovią to ma świadomość że mogło być 1:3 i nie byłby to wynik niesprawiedliwy. Świetna forma Biegańskiego + fart + psychika Pasów. Zagraliśmy wtedy jedną dobrą połowę i starczyła nam ona na jedną bramkę.
To że się spięli starczyło na fartowną wygraną. Teoria że jakby chcieli to by zaorali ligę (ale nie chcą) jest jednak trochę naciągana.