Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#880
Stary 19.12.2021, 17:06
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
czyli to przypadek , że od kilku lat pytozy , zawsze pokonujemy mocniejszych sportowo żydów ?
Jak ktoś oglądał cały mecz z Cracovią to ma świadomość że mogło być 1:3 i nie byłby to wynik niesprawiedliwy. Świetna forma Biegańskiego + fart + psychika Pasów. Zagraliśmy wtedy jedną dobrą połowę i starczyła nam ona na jedną bramkę.

To że się spięli starczyło na fartowną wygraną. Teoria że jakby chcieli to by zaorali ligę (ale nie chcą) jest jednak trochę naciągana.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 19.12.2021 o godz. 17:08.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując