Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88235
Stary 19.12.2021, 11:28
Mixu napisał(a):Wyświetl post


https://www.transfermarkt.pl/sebasti...spieler/262709

Nasz nowy nabytek.

"Sebastian podpisał kontrakt na 18 miesięcy z automatycznym przedłużeniem po osiągnięciu celów indywidualnych - powiedział o nowym nabytku Wisły Tomasz Pasieczny, dyrektor sportowy Wisły Kraków."

Sprawdziłem forum sympatyków jego byłego już klubu Kalmar FF. Żałują że odchodzi bo uważają go za solidnego gracza szwedzkiej ligi. Grający ofensywnie i stwarzający dużo sytuacji natomiast popełniający też błędy w obronie. Szczególnie dobrą miał jesień. Także szykuje się solidny gracz żeby pokopać w krakowską piłkę (wolfy cieszysz się?)
Najbardziej z fragmentu o błędach w obronie. Idealnie się wpasuje.
Trudno cokolwiek oceniać, pewnie okaże się ogórem ale kto wie? Tak jak przedmówcy - nie mam zamiaru wróżyć z fusów.
Nie zgodzę się też że Hanousek zawodzi na całej linii - tak to można opisać Szota albo naszych napastników. Chłopak jest OK w obronie (jak na nasze niskie standardy), a w ofensywie jest bardzo aktywny - problemem jest to że nie ma tam schematów, nikt nie wychodzi na pozycje i nikt poza Frydrychem nie umie grać głową. Hanousek zagrał kilka dobrych piłek jak już miał do kogo ale większość została zmarnowana.

Jeżeli Szwed nie okaże się totalnym ogórem to konkurencja nikomu nie zaszkodzi. Wachowiak był w kolejce do składu zaraz za Krzoską, jak za Hybali.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 19.12.2021 o godz. 17:00.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując