Karherop napisał(a):

Transfer z gatunku neutralnych. Po tylu niepowodzeniach i przestrzelone ocenie, lepiej by nam czymś zaskoczył pozytywnke, niżeli rozczarowac.
Przychodzi z ligi lepszej niż naszej, ale i o Hanousku można było tak powiedzieć.
Dobrze że w klubie zauwazyli, że Matej zawodzi po całości. Miałem obawy że jego fatalna postawa mu się upiecze.
|
Ja pamiętam jak przychodził do nas Carlitos z 3 ligi hiszpańskiej. 26 letni chłop z rezerw nie pamiętam kogo.
Łapałem się wtedy za głowę, co to za ogóra ściągamy

. Od tamtej pory nie podniecam się goścmi, ani z dobrym CV, ani słabym. Boisko go szybko zweryfikuję. Dla mnie transfer neutralny z niewielkim plusikiem.
Mam nadzieję, że data base Pasiecznego już dobrze działała przy wyborze
