|
Na każdą pozycję potrzebujemy konkurencji.
Jak na razie udało się z bramkarzami. Trener ma Kieszka i Biegańskiego i TERAZ JUŻ może losowo wystawiać każdego z nich bez straty jakości.
Teraz pora na pozostałe pozycje.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 19.12.2021 o godz. 02:32.
|