Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

|
czy ktoś z otoczenia kuby wiec moze cos w temacie czy on wogle ma w planie jeszcze zawitać na boisku ?
|
Uważaj, bo zaraz kilkanaście osób, które ostatnio rozmawiały z Kubą da ci odpowiedź.
W 2014, po podobnej kontuzji nie grał przez siedem miesięcy, więc jest w połowie drogi.