Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#873
Stary 18.12.2021, 19:28
Tak sobie mysle, ze Adrian Gula to jest magik

Przegrywa wszystko jak leci, ale jesli patrzec na jakies 'must have' dla tego sezonu - to zdaje egzamin celujaco

- Derby ? wygrane
- Legoa ? ograna
- PP ? Zaszlismy najwyzej od X lat
- Wygarana z Termalika ? Prosze bardzo.
Odpowiedz cytując