|
Tak sobie mysle, ze Adrian Gula to jest magik
Przegrywa wszystko jak leci, ale jesli patrzec na jakies 'must have' dla tego sezonu - to zdaje egzamin celujaco
- Derby ? wygrane
- Legoa ? ograna
- PP ? Zaszlismy najwyzej od X lat
- Wygarana z Termalika ? Prosze bardzo.
|