Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 18.12.2021, 14:44
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieję że to sarkazm.
Mam wrażenie, że ta drużyna gra coraz lepiej, tylko ma ostatnio trochę pecha.
Poza tym nie wszyscy wykonawcy zmieszczą się w kadrze na wiosnę, co może sprawić, że będziemy lepiej zachowywać się zwłaszcza pod bramką rywala, bo mamy dużą łatwość dochodzenia do sytuacji.
Jest sporo niedociągnięć - poza napastnikami brak defensywnego z doświadczeniem i płacąca fryzowe obrona.
Ale "widzę też dociągnięcia"....
To nie sarkazm.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując