wolfy napisał(a):

|
Mam nadzieję że to sarkazm.
|
Mam wrażenie, że ta drużyna gra coraz lepiej, tylko ma ostatnio trochę pecha.
Poza tym nie wszyscy wykonawcy zmieszczą się w kadrze na wiosnę, co może sprawić, że będziemy lepiej zachowywać się zwłaszcza pod bramką rywala, bo mamy dużą łatwość dochodzenia do sytuacji.
Jest sporo niedociągnięć - poza napastnikami brak defensywnego z doświadczeniem i płacąca fryzowe obrona.
Ale "widzę też dociągnięcia"....
To nie sarkazm.