Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 18.12.2021, 11:43
Mamy Mehremica, a gra SZOTA To jest kuriozum nad kuriozum. Pamiętam jakie byly gadki przed przedluzeniem Adiego, mimo, ze byl kontuzjowany, jakies tam pochlebne słowa, a tu nagle zero... Nie uwazam go za super grajka, ale na pewno nie był Słabszy od SZOTA.... Dziwna sytuacja, ciekawe co na treningach odwala.

Odpowiedz cytując