Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

|
obserwując naszych piłkarzy trzeźwym okiem , widze ze naprawde problem jest przede wszystkim w trenerze
|
Tak jest skład TOP. Dziś zwłaszcza przwracajacy się sam Kliment i dośrodkowania na zabij gołębia Skvarki. Oczywiście wina trenera.