Wyświetl pojedynczy post
inspektor erektor
Senior Member
 
Od: 02.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 17.12.2021, 22:02
Trochę kuriozalny mecz, pewnie w Pucharze Polski z Olimpią Grudziądz będziemy mieli cięższą przeprawę niż dzisiaj.
Dziwne bramki, dziwne komunikaty spikera który nie nadążał kto wchodzi i schodzi. Dziwne przyśpiewki z C, gdzie urządzono sobie chyba konkurs na śmieszne rymowanki.


Gol z Zagłębiem był chyba pierwszym i ostatnim ofensywnym wkładem Gruszkowskiego w grę Wisły.
Odpowiedz cytując