Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 16.12.2021, 17:53
Szneka napisał(a):Wyświetl post
no to po wczorajszym zwycięstwie starej panny jesteśmy w sytuacji podbramkowej. jutro trzeba wygrać za wszelką cenę i złapać oddech. ....
Serio spodziewałeś się, że Legia do konca będzie się bić z nami o utrzymanie? My się będziemy o to bili z Zagłębiem więc wczorajszy wynik jest dla nas najlepszy z możliwych.
Odpowiedz cytując