Szneka napisał(a):

|
no to po wczorajszym zwycięstwie starej panny jesteśmy w sytuacji podbramkowej. jutro trzeba wygrać za wszelką cenę i złapać oddech. ....
|
Serio spodziewałeś się, że Legia do konca będzie się bić z nami o utrzymanie? My się będziemy o to bili z Zagłębiem więc wczorajszy wynik jest dla nas najlepszy z możliwych.