Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 16.12.2021, 07:47
no to po wczorajszym zwycięstwie starej panny jesteśmy w sytuacji podbramkowej. jutro trzeba wygrać za wszelką cenę i złapać oddech. Ciekawe czy trener Gula postawi na ten sam skład co w Lubinie? a więc z Hugim i Saviciem. wg mnie przy słabym ZL funkcjonowało to nieźle oczywiście do momentu kolejnego, beznadziejnego zagrania Sadloka. Jedynie w ataku zmieniłbym Klimenta na FBF. Obaj sa drewniani ale FBF jakby mniej.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując