Temat
:
Kogo chcemy z Legii?
Wyświetl pojedynczy post
Slash
Senior Member
Od: 12.2003
Offline
#
19
15.12.2021, 11:27
Bębniarzy z 'co to jest za drużyna'.
Pysio robi cringowy temat na forum? Aż sprawdziłem kalendarz czy nie cofnęliśmy się do początku stulecia.
Nie pozdrawiaj antypolskich ruchów.
Slash
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Slash
Znajdź inne posty napisane przez Slash