Wyświetl pojedynczy post
Pulpet
Senior Member
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 15.12.2021, 08:19
Różnica między nami a nimi jest taka, że Termalica gra całkiem dobrze i jakimś wyjątkowym pechem przegrywają wszystko jak leci. My gramy kiłę i jakimś wyjątkowym fartem zdobywamy po jednej bramce.

Szansy upatruję w zwolnieniu Lewandowskiego. Jeśli by został to na bank można byłoby obstawiać przełamanie w meczu z nami.
Skoro odszedł to przypuszczalnie zagrają jakiś bajzel bo ani imć Piątek niczego nowego ich nie nauczy ani grajki nie będą umierać w ostatnim meczu i jeszcze na wyjeździe.

2:1
Kliment, Yeboah
Odpowiedz cytując