|
Różnica między nami a nimi jest taka, że Termalica gra całkiem dobrze i jakimś wyjątkowym pechem przegrywają wszystko jak leci. My gramy kiłę i jakimś wyjątkowym fartem zdobywamy po jednej bramce.
Szansy upatruję w zwolnieniu Lewandowskiego. Jeśli by został to na bank można byłoby obstawiać przełamanie w meczu z nami.
Skoro odszedł to przypuszczalnie zagrają jakiś bajzel bo ani imć Piątek niczego nowego ich nie nauczy ani grajki nie będą umierać w ostatnim meczu i jeszcze na wyjeździe.
2:1
Kliment, Yeboah
|