Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 14.12.2021, 20:44
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Tabela od 15 października do 13 grudnia. Wszystkie 8 meczów:
14 Śląsk - 7 pkt
15 Wisła - 7 pkt
16 BBT - 5 pkt
17 Zagłębie - 5 pkt
18 Legia - 3 pkt

Jak będziemy manipulować zakresem meczów to dostaniemy gów***ne wyniki.



kolejne gów***e wyniki. Jak wziąłem 8 meczów zamiast 7 to sytuacja się diametralnie zmieniła.
Jedyny wniosek to taki że jesteśmy na tym samym poziomie co najgorsze drużyny. Trzy punkty więcej to bardziej efekt farta niż jakiejś przewagi jakości. Jesteśmy jedną z kilku czerwonych latarni tej ligii.

Jeżeli dodamy do tego totalny brak ambicji, woli walki i ogólną ....owatość naszych piłkarzy - źle to wróży w kontekście walki na noże o utrzymanie.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 14.12.2021 o godz. 20:47.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując