Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 14.12.2021, 18:39
Ja bym nie brał jednak piłkarzy z drużyn zagrożonych spadkiem, tylko tych wyżej od nas (czyli większości).
Na przykład napastnika z Rakowa który idealnie wpasowałby się w nasz skład:
https://weszlo.com/2021/12/14/rakow-...andre-gudesem/

Aż dziw że przeszedł do nich a nie do nas. Może był za drogi?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując