Wyświetl pojedynczy post
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 14.12.2021, 16:35
Panowie, Legii spokojnie można nie wliczać w tę stawkę - oni zaczną na wiosnę punktować, chyba nie myślicie że są kandydatem do spadku.

W mojej ocenie z Termaliką trzeba wygrać, to jest obowiązek. Na boisku oczekuję walki o każdy milimetr kwadratowy.

Obawiam się niestety, że Termalika się cofnie, odda nam piłkę, a my jak zwykle sami sobie wsadzimy.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując