|
Panowie, Legii spokojnie można nie wliczać w tę stawkę - oni zaczną na wiosnę punktować, chyba nie myślicie że są kandydatem do spadku.
W mojej ocenie z Termaliką trzeba wygrać, to jest obowiązek. Na boisku oczekuję walki o każdy milimetr kwadratowy.
Obawiam się niestety, że Termalika się cofnie, odda nam piłkę, a my jak zwykle sami sobie wsadzimy.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
|