|
Sadlokowi wszyscy pamiętają, że zje...ł dwa mecze, a nie to że z Craxą zagrał poprawnie.
Na miejscu trenera dałbym mu kilka kolejek wolnego.
A generalnie to może niech idzie do legend bo mamy 6 punktów w plecy i to dwa razy tak samo.
Na czas kiedy jest na boisku to może niech ma zakaz grania w poprzek.
|