Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 14.12.2021, 08:33
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Tak tak ,niczego nie wymagajmy, odgladajmy od 4 lat jak leją nas Radomiaki i Stale Mielec ,przeciez nic na szybko ,tu sie wyklepie,tam dyktą przyłozy sprowadzi kolejnego Dora Hugiego i paaaanie jakos to bedzie.
Akurat Radomniak i Stal zaczęli lać wszystkich w tej lidze. Tu nawet nie udało się nas ośmieszyć.

Natomiast "występy" takie jak z Wartą to skandal i niewiele zmieni że tego nie przegraliśmy.

Z TBB liczą się tylko punkty, niech wcisną bramkę nawet dupa. Nie intereauje mnie jak.

Jak ktoś nie ma zamiaru walczyć na boisku niech nawet nie wychodzi na murawę.
Odpowiedz cytując