Temat
:
[XIX kolejka] Wisła Kraków - Bruk Bet Termalica Nieciecza, 17-12-2021, 18:00
Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline
#
38
13.12.2021, 23:20
Ja bym sugerował 11 chusteczek żółtych od koloru getrów dla kopaczy i jedną chustkę niewidkę dla prezesa zarządu. Pozycja trenera w naszej szatni po telenoweli z Hyballą nie istnieje. Winni tej sytuacji dalej udają idiotów.
Hej Nasz TS !!
Drozd
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Drozd
Znajdź inne posty napisane przez Drozd