Szneka napisał(a):

|
Kolejka mega chu jowa dla nas. Łęczna i Warta + 3pkt. ZL też +3 Jaga +3. Oj zaczyna nam się dupa palić
|
Zaczyna, zaczyna. Ale jeżeli w takiej sytuacji nie będzie ognia w piątkowym meczu i to nie w drugiej połowie ale od samego początku, to nie ma o czym mówić. Wszyscy won.