wiśnia napisał(a):

Pytanie do serka.c2, czy jest możliwość aby Socios wspomogła klub opłacając pensje piłkarza?. Może nie na podobnej zasadzie jak to było z Wasilewskim, tylko np. członkowie Socios dostają do głosowania 3 nazwiska obrońców z ekstraklasy którym kończą się w zimie kontrakty, i wybierają jednego szczęściarza .
|
Jakieś 30 tysięcy z naszych składek miesięcznie

?