Wyświetl pojedynczy post
siara
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: KRAKÓW(30) OD 1983 NA REYMONTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#780
Stary 13.12.2021, 17:10
wiśnia napisał(a):Wyświetl post
Pytanie do serka.c2, czy jest możliwość aby Socios wspomogła klub opłacając pensje piłkarza?. Może nie na podobnej zasadzie jak to było z Wasilewskim, tylko np. członkowie Socios dostają do głosowania 3 nazwiska obrońców z ekstraklasy którym kończą się w zimie kontrakty, i wybierają jednego szczęściarza .
Jakieś 30 tysięcy z naszych składek miesięcznie ?
Odpowiedz cytując